etMinu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Sup laud Red 15’0″ VOYAGER TANDEM

1,935.00

Pikkus 15’0″
Laius 34″/863mm
Paksus 8″/200mm
Maht 723 L
Suppajate arv  max 3 inimest

Kohaletoimetamine Eesti piires tasuta!

Tellimus täidetakse 1-2 nädalaga.

Kategooria: Märksõnad:
Kirjeldus

Uus, 2018. aasta laud võimaldab koos kaaslasega avastada kaugemaid asukohti. Laud on kohandatud kahe inimese vajadustele (pluss kolmas väike koht laua keskel neile, kes soovivad retkele kaasa võtta lapse). 8″/200mm paksuse laua pardale saab kaasa võtta kõik, mida vaja. 

15’0″ täispuhutaval SUP-laual on seitse pehmet käepidet ja kaks nn pagasiruumi, milles saab hoida kaasasolevaid esemeid turvaliselt. Voyager tehnoloogia võimaldab liikuda õiges suunas ka siis, kui pardal on suur raskus.

Teemantlõigatud reljeefne tekiplaat on viimistletud Red Paddle Co logoga, et pakkuda täiendavat haaret ja kaitsta kulumise eest. 

Varustuses on kaks pumpa, et mõlemad suppajad saaksid nautida soojendust enne kui minnakse vette, et avastada maailma.

 Kerge kuid tugev!

MSL Fusion komposiit ja hermeetiline kattekiht MSL tähendab teise kihi vastupidava polümeeri lisamist tilkõmblustele toormaterjali etapis, eemaldades sellega käsitsi liimimise võimalikud vead. Kõrgtehnoloogiline tootmisprotsess säästab peaaegu 2 kg, muutes samas lauad jäigemaks madalal rõhul. Nüüd kasutuses oleva kolmanda generatsiooni MSL materjaliga, on lauad vastupidavamad.

TITAN -pumpade kuningas!

Kui sa esimest korda Red Paddle Co laua lahti pakid, leiad sa kergekaalulise Titan-pumba. See on SUP-pump, mis loodi ekspertinseneride poolt, et muuta laua täispumpamine imelihtsaks. Saladus peitub kahekambrilises süsteemis ja suure vooluhulgaga käepidemes, mis pumpab õhku kuni 60 mph kiirusel, tagades selle, et saavutaksite soovitud rõhutaseme vähema jõukuluga.

Pange kotti!

Red Original All Terrain seljakott on ideaalne reisikaaslane aerusurfaritele kõikjal. Täiustatud aastaks 2018, on see nüüd veelgi mugavam kanda, tänu parandatud rihmadele. Punased detailid lisavad stiilsust ja kaasaegsust.

Lisage tarvikuid!

Kõikidel laudadel on spetsiaalne kinnitus, mis ühildub Railblaza ja Ram Mounts toodetega. See võimaldab kinnitada turvaliselt oma mobiiltelefoni, tegevuskaamera, aeru või isegi õngeriva.
Red Paddle Co tahab pakkuda rohkemat, kui samalaadsed SUP-laua kogemused.
12´6″ Voyager-ga tuleb kaasa:

Sup varustuse kasutamisest

Aerusurf tehnikast

15’0″ VOYAGER TANDEM MSL