fbpx
0
Tooteid : 0
Vahesumma : 0.00
Vaata ostukorviMine kassasse

Rendi jalgratta transpordikott

3.00

Transpordikohver võimaldab pakkida jalgratta kompaktselt reisile kaasa. Olgu selleks lennu-, rongi-, või bussireis.

Miks kasutada jalgratta reisikohvrit? – Reisikohver on kõige kompaktsem viis vedamaks jalgratast. Sobib ideaalselt lennureisidele välismaale. Kui teil pole võimalust ratast auto katusele, konksule või luugile asetada, võib ratta pakkida kokku transpordikohvrisse ja asetada autosse ruumi säästmiseks.

Mida tuleks arvestada ratast transportides jalgratta kohvriga? – Kõik reisikotid on varustatud sisemise konstruktsiooniga, mille külge saab rattaraami kinnitada. Paljud transpordikohvrid on küll polsterdustega, kuid maksimaalseks raami, rataste ja muude osade parimaks hoiustamiseks võib kasutada lisapehmendust näiteks mullikile või lisapolsterdustega, et määritud kett ei mustaks muid komponente.

Milliseid rattaid on võimalik vedada selle transpordi kohvriga? – Naiste-, laste-, maantee- ja 29-tolliste velgedega maastiku kui ka down-hill’i rattaid. Enimlevinud on see nii profi- kui ka harrastusratturite seas kasutusel maastikurataste (MTBMountain bike) ja maanteerataste transportimiseks. Fat-Bike koos suurte ratastega kohvrisse ei mahu.

Mis tuleb eemalda, et jalgratas transpordi kohvrisse mahuks? – Esi- ja tagaratas, sadul koos sadulapostiga, lenks lahti ühendada. Ketaspiduritega raamil on mõeldud ka lisapehmendused, mis kaitsevad piduriketta kõverdumist. Enne välisreisile minekut tasub üle uurida ka ekstra-suure pagasi kaalu ja dimensiooninõudeid.

Rendi info:

  • Rentimisel saate kohapeal vajalikud näpunäited varustuse kasutamiseks.
  • Küsi pikema rendiperioodi puhul pakkumist.
  • Kõik renditooted puhastatakse vastavate vahenditega ja rentnik saab alati korraliku varustuse.
  • Broneerimisel ära arvesta järeletulemisel ja tagastusel rendiaega.

Renditingimused

SKU: SKU-93228 Kategooria: Tags: ,