etMinu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Sup laud Red VOYAGER 12’6″ (RSS)

1,305.00

Pikkus 12’6″
Laius 32″/813mm
Paksus 5.9″/150mm
Maht 370 L
Suppaja kaal      max 150kgs/330lbs

Kohaletoimetamine Eesti piires tasuta!

Tellimus täidetakse 1-2 nädalaga.

 

Kirjeldus

Kellele?

Suurepärane laud suuremale suppajale.

Ekstra stabiilsus ja jäikus muudavad selle laua ideaalseks pikkadeks väljasõitudeks. Suurem paksus ja maht muudavad Voyager 12’6″ ülijäigaks ja stabiilseks nii, et see sobib ideaalselt pikematele ja raskematele aerutajatele pikemateks väljasõitudeks erinevates tingimustes. MSL Fusion’i tehnoloogia pakutav laudade vastupidavus lubab enesekindlalt iga seikluse võimalikuks teha. Lisapikkus võimaldab sõita koos lapsega eesotsas, samal ajal kui teie aerutate. Üksi sõites saab kasutada 6-punktilist kinnitussüsteemi ees või 4-punktilist kinnitussüsteemi tagaküljel, et kaasa võtta matkavarustust.

Mitmed kandepidemed tagavad imelihtsa esemete ümberpaigutamise, ükskõik kui palju varustust pardal on. Nüüd on need tähistatud Red Paddle Co logoga, mis on tikitud pidemetele, et oleks jala all pehmem ja et vähendada plastiku kasutamist tootmisprotsessis.

RSS latid tagavad, et laud jääks laadimise ajal jäigaks ja lausa lõikaks läbi vee. All on eemaldatav uim maailma juhtivalt lainelaua tootjalt FCS, hõlpsalt käsitsi eemaldatav/paigaldatav ja lihtsalt kinnitatava sõrmpoldiga. Lisatud on uim ka ninasse, et abistada manööverdamist külgtuultes, samal ajal kui tagumised 2 uime hoiavad ära saba “driftimise”.

Teemantlõigatud reljeefne tekiplaat on viimistletud Red Paddle Co logoga, et pakkuda täiendavat haaret ja kaitsta kulumise eest. Laud on varustatud Titan-pumbaga, mis võimaldab pumbata poole kiiremini ja poole väiksema jõukuluga, kui teised SUP-pumbad. Kui laud tühjendatakse, sobib see kenasti All Terrain seljakotti, et pääseda muretult järgmisse idüllilisse asukohta.

Kuidas muudab RSS lauda jäigemaks?

Meie patenteeritud RSS või siis Rocker Stiffening süsteem muudab lauad kuni 40% jäigemaks, asetades sõitja kaalu lauale suurema ulatusalaga. See toimib, asetades kaks jäigastuslatti laua külgedel olevatesse eraldi asetsevatesse kaetud taskutesse. Latid kinnitatakse nööride külge, mida hoiavad velcro kinnitused, muutes need kergesti eemaldatavateks.

Kerge kuid tugev!

MSL Fusion komposiit ja hermeetiline kattekiht MSL tähendab teise kihi vastupidava polümeeri lisamist tilkõmblustele toormaterjali etapis, eemaldades sellega käsitsi liimimise võimalikud vead. Kõrgtehnoloogiline tootmisprotsess säästab peaaegu 2 kg, muutes samas lauad jäigemaks madalal rõhul. Kasutuses oleva kolmanda generatsiooni MSL materjaliga, on lauad vastupidavamad.

TITAN -pumpade kuningas!

Kui sa esimest korda oma Red Paddle Co laua lahti pakid, leiad sa kergekaalulise Titan-pumba. See on maailma parim SUP-pump, mis loodi ekspertinseneride poolt, et muuta laua täispumpamine imelihtsaks. Saladus peitub kahekambrilises süsteemis ja suure vooluhulgaga käepidemes, mis pumpab  õhku kuni 60 mph kiirusel, tagades selle, et saavutaksite soovitud rõhutaseme vähema jõukuluga.

Pange kotti!

Meie Red Original All Terrain seljakott on ideaalne reisikaaslane aerusurfaritele. Täiustatud aastaks 2018, on see nüüd veelgi mugavam kanda, tänu parandatud rihmadele. Punased detailid lisavad stiilsust ja kaasaegsust.

Lisage tarvikuid!

Kõikidel laudadel on spetsiaalne kinnitus, mis ühildub Railblaza ja Ram Mounts toodetega. See võimaldab teil kinnitada turvaliselt mobiiltelefoni, tegevuskaamerat, aeru, või isegi õngeritva.
Red Paddle Co tahab pakkuda rohkemat, kui samalaadsed SUP-laua kogemused.
12´6″ Voyager-ga tuleb kaasa:

Varustuse kasutusest

Suppamise tehnikast

VOYAGER 12’6″ x 32 (RSS) tutvustusvideo