etMinu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Sup laud Red VOYAGER 13’2″ (RSS)

1,335.00

Pikkus 13’2″
Laius 30″/762mm
Paksus 5.9″/150mm
Maht 350 L
Suppaja kaal max 150kgs/330lbs

Kohaletoimetamine Eesti piires tasuta!

Tellimus täidetakse 1-2 nädalaga.

 

Kirjeldus

13’2” Voyager on kiire laud, kus on mõnusalt ruumi, aga vähem laiust. Laud on mõeldud kogenumatele suppajatele. Gargo- kinnitusnööridega kinnitad vettkestva matkakoti tugevalt kinni nii ette kui ka taha lauale. Laua pealispind matkakottide all on viimistletud nii, et kotid ei pääse liuglema.

Kuidas muudab RSS lauda jäigemaks?

Patenteeritud RSS või Rocker Stiffening süsteem muudab lauad kuni 40% jäigemaks, asetades sõitja kaalu lauale suurema ulatusalaga. See toimib, asetades kaks jäigastuslatti laua külgedel olevatesse eraldi asetsevatesse kaetud taskutesse. Latid kinnitatakse nööride külge, mida hoiavad velcro kinnitused, muutes need kergesti eemaldatavateks.

Kerge kuid tugev!

MSL Fusion komposiit ja hermeetiline kattekiht MSL tähendab teise kihi vastupidava polümeeri lisamist tilkõmblustele toormaterjali etapis, eemaldades sellega käsitsi liimimise võimalikud vead. Kõrgtehnoloogiline tootmisprotsess säästab peaaegu 2 kg, muutes lauad jäigemaks madalal rõhul. Nüüd kasutuses oleva kolmanda generatsiooni MSL materjaliga, on lauad vastupidavamad.

TITAN -pumpade kuningas!

Kui sa esimest korda Red Paddle Co laua lahti pakid, leiad sa kergekaalulise Titan-pumba. See on SUP-pump, mis loodi ekspertinseneride poolt, et muuta laua täispumpamine imelihtsaks. Saladus peitub kahekambrilises süsteemis ja suure vooluhulgaga käepidemes, mis pumpab õhku kuni 60 mph kiirusel, tagades selle, et saavutada soovitud rõhutase vähema jõukuluga.

Pange kotti!

Red Original All Terrain seljakott on ideaalne reisikaaslane aerusurfaritele kõikjal. Täiustatud aastaks 2018, on see nüüd veelgi mugavam kanda, tänu parandatud rihmadele. Punased detailid lisavad stiilsust ja kaasaegsust.

Lisage tarvikuid!

Kõikidel laudadel on spetsiaalne kinnitus, mis ühildub Railblaza ja Ram Mounts toodetega. See võimaldab kinnitada turvaliselt mobiiltelefoni, tegevuskaamera, aeru, või isegi õngeriva.
Red Paddle Co tahab pakkuda rohkemat, kui samalaadsed SUP-laua kogemused.
12´6″ Voyager-ga tuleb kaasa:

Varustuse kasutamisest

Aerusurf tehnikast

Voyager Sup – lauad