Minu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Seljakotimatk legendaarsel matkarajal Karhunkierros, Oulanka Rahvuspark Põhja-Soome

(1 Review)
Hind
€390
Hind
€390
3. juuni 2019
Saadaval: 4 kohta
* Palun valige kõik vajalikud väljad, et edasi liikuda

Jätka Broneerimist

Salvesta soovilisti

Adding item to wishlist requires an account

2225


Miks meid valida?

 • Sõbralikud hinnad
 • Matkajuht abistab Sind alati
 • Matkavarustus ja rent meilt
 • Tore seiklus on garanteeritud


Tekkis küsimusi?

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust!

 +3725222181

 hiking.baltnorth@gmail.com

8 päeva
Matka kuupäevad: Juuni 03 - Juuni 10
Kuusamo
Vanus alates: 18+
Kohti: 7
  Ülevaade
   

  Matka algus- ja lõpppunkt

  Helsingi 

  Kogunemine

  Helsingis lääneterminali sadamas

  Osavõtumaks sisaldab

  • Organisatoorsed kulud
  • Transport

  Osavõtumaks ei sisalda

  • Laevapileteid
  • Toitlustamist
  • Tervise- ja reisitõrkekindlustust
  • Matkavarustust

  Lisavõimalused

  Soome legandaarne matkarada Karhunkierros (Karurada), viib sind Oulankan rahvuspargi parimatesse paikadesse ning kärestikuliste ja vahutavate jõgede juurde. Karhunkierros pakub matkajale rohkelt silmailu ja higistavaid kilomeetreid. Matkarada sobib nii kogenumale, kui ka algajale matkajale.  See matkaring on vaja läbida korra oma elus.
  Näha saab:
   
  • Oulankan kanjon
  • Ruppakivi jõge
  • Arvukad rippsillad
  • Arvukad sood
  • Põhjamaine loodus
  • Järve saared
  • Ristikallio, Ruka, Valtavaara kaunid tõusud ja vaated
  • Õnnesärgis sündinud näevad põhjapõtru
  Täpsemalt

  03.06. 8:30 - 9:00Kogunemine Lääneterminalis

  Kohtume esmaspäeva hommikul Lääneterminali ees ja teeme ühise tervituse. Meie oma liikuriga stardime Tallinnast kell 6:00 Eckeröline laevaga ja oleme läänesadamas esmaspäeva hommikul kell 8:15
  Meiega saab ühineda etteteatamisel juba Tallinnas ja saate jätta kotid laeva sõidu ajaks bussi.

  03.06. 9:00 - 19:00 Sõit matkaraja alguspunkti

  Helsingist – Ruka-le läbime 830 km. Ruka-l jätame oma liikuri parklasse ja kasutame kohaliku taksoteenust (takso kulu on osavõtumaksus) raja algusesse viimiseks (80km). Sõidule kulub kuni matkaraja alguseni umbes 10 h koos pausidega. Matkaraja algusesse jõudes, alustame seiklusega ja kõnnime peale pikka istumist 8 km telkimisalale.

  04.06 - 09.06Matkaraja läbimine

  Matkaraja läbime rahulikus tempos ja naudime igat sammu. Teeme pilte ja kohvipause kaunitel nõlvadel. Matkale minnes oleme üks tiim ja märkame üksteist igal sammul. Hoolitseme vajaduste eest ja läbime koos rõõmsalt ettetulevad raskused. Magame onnides, laavudes ja telgis (vastavalt olukorrale). Telk peab olema kõigil kaasas, kuna me ei tea, kas onnis ja laavus on ruumi sel hetkel. Söögid teeme kas lõkkel või oma pliidiga (vastavalt olukorrale). Matkapliit ja muud söögitegemise riistad on kõigil endal seljakotis olemas või jagab matkakaaslasega (saab seljakoti raskusi jagada omavahel). Vee võtame ruka-lt kottidesse valmis ja hiljem jõgedest. Vett tasub puhastada kas veepuhastustablettidega või spetsiaalse veepuhastajaga enne soojendamist aga võib ka lihtsalt keetmisele loota (igaüks teeb ise otsuse). Lisavõimalusena pakume matkavarustuse renti ning matkatoite igale maitsele. Matkatoidu valmistus on kiire ja lihtne, mis muudab matka endajaoks mugavaks. Tactical Foodpack matkatoidud -10% meilt sooduskoodiga “Hiking”. Kogu varustuse rendiga tutvu kodulehel “matkavarustuse rent”.
  Viimasel matkapäeval ööbime telkimisalal telkidega Ruka-l (telkimisplatsi kohamaks sis osavõtumaksu), kus saame end pesta ja valmis sättida hommikuseks tagasisõiduks. Võimalus on samuti matkalisel rentida ööseks kämping, kus saab voodis magada aga see tuleb matkalisel etteteatamisega broneerida. Soovikorral saame aidata kämpingu broneerimisel.

  10.06. 07.30 - 18:00Sõidame tagasi Lääneterminali

  Hommikused ärkamised värskes õhus on jube mõnusad ja nautimist väärt aga viimase päeva hommikul on äratus kell 6:00. Seejärel on meil aega 1,5h pesuks, hommikusöögiks ja asjade pakkimiseks. Unised matkajad saavad bussis magamist edasi nautida. Plaanide kohaselt peaksime jõudma Helsingisse kell 18:00. Igal matkasellil on võimalus omale sobiv laev broneerida tagasisõiduks Tallinnasse. Kellel soov meiega Tallinnani välja sõita, siis meie valisime väikse varuajaga 20.30 Viking Line laeva. Sellisel juhul saate oma asjad bussis hoida. Sobiva edasi-tagasi laevareisi saate valida kodulehelt: Laevapiletid.ee

  Matkaraja raskusaste Keskmine

  Sobilik samuti algajale matkajale

  Mida kotti pakkida?

  Nimekirjas on asju, mida saad endajaoks matkale välja valida. Mida kompaktsem ja kergem kott, seda nauditavam on matkarada. Toidu ja varustuse pakkimisel võid julgelt konsulteerida meiega.
  Vaata varustuse nimekirja blogist :
  hikingbaltnorth.com/soovituslikud-esemed-pikemateks-matkadeks

  NB!

  Pilved OÜ pole reisibüroo vaid kuulub matkaklubi ning vaba-aja ja lõbustuste valdkonda. Me ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab matka organisatoorsed kulud. Matkaja peab hoolitsema ise Euroopa haigekassakaardi, reisidokumendi, reisikindlustuse kehtivuse eest.
  Tutvu kindlasti osalemistingimustega!

  Matkaraja kaardid
  Kaart 1 – Karhunkierros kaart
  Pildid
  1 Review
  Sorteeri:HinnangKuupäev

  Seljakotimatk Põhja-Soomes

  Group Traveller

  Küsi julgelt lisainformatsiooni ja võta ühendust.

  3. juuni 2019
  8 matkajat vaatavad hetkel seda matka