fbpx
etenMy account +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com
My account +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com
eten

Seljakotimatk legendaarsel matkarajal Karhunkierros, Oulanka Rahvuspark Põhja-Soome

0
Price
449 €
Price
449 €
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

502
8 Päeva
Ruka, Põhja-Soome
Min Age : 18+
Broneeri see matk oma sõprade või kolleegidega just teile sobival ajal. Enne broneeringut võta ühendust ja kinnita kuupäevad. Küsi pakkumist: +3725222181 või kirjuta info@hikingbaltnorth.com 
  Ülevaade
   

  Matka algus- ja lõpp-punkt

  Tallinna sadamas

  Sihtkoht

  Ruka, Põhja-Soome

  Distants

  • 82 km

  Osavõtumaks sisaldab

  • Organisatoorsed kulud
  • Transport
  • Laevapilet
  • Edasi-tagasisõidul suupisteid

  Osavõtumaks ei sisalda

  • Tervise- ja reisitõrkekindlustust (kohustuslik)
  • Toitlustust

  Soodustus

  Matkajuhid

   Soome legandaarne matkarada Karhunkierros (Karurada), viib sind Oulankan rahvuspargi parimatesse paikadesse ning kärestikuliste ja vahutavate jõgede juurde. Karhunkierros pakub matkajale rohkelt silmailu ja higistavaid kilomeetreid. Matkarada sobib nii kogenumale, kui ka algajale matkajale.  See matkaring on vaja läbida korra oma elus.
   Näha saab:
    
   • Oulankan kanjon
   • Ruppakivi jõge
   • Arvukad rippsillad
   • Arvukad sood
   • Põhjamaine loodus
   • Järve saared
   • Ristikallio, Ruka, Valtavaara kaunid tõusud ja vaated
   • Õnnesärgis sündinud näevad põhjapõtru
   Matkaplaan

   Kogunemine Tallinna sadamas

   Kohtume Tallinna sadama ees ja teeme ühise tervituse.

   Sõit matkaraja alguspunkti

   Helsingi – Ruka 840 km. Ruka-l jätame oma liikuri parklasse ja kasutame kohaliku taksoteenust (takso kulu on osavõtumaksus) raja algusesse viimiseks (80km). Sõidule kulub kuni matkaraja alguseni umbes 10 h koos pausidega. Matkaraja algusesse jõudes, alustame seiklusega ja kõnnime peale pikka istumist 8 km telkimisalale.

   Matkaraja läbimine

   Matkaraja läbime rahulikus tempos ja naudime igat sammu. Teeme pilte ja kohvipause kaunitel nõlvadel. Matkale minnes oleme üks tiim ja märkame üksteist igal sammul. Hoolitseme vajaduste eest ja läbime koos rõõmsalt ettetulevad raskused. Magame onnides, laavudes ja telgis (vastavalt olukorrale). Telk peab olema kõigil kaasas, kuna me ei tea, kas onnis ja laavus on ruumi sel hetkel. Söögid teeme kas lõkkel või oma pliidiga (vastavalt olukorrale). Matkapliit ja muud söögitegemise riistad on kõigil endal seljakotis olemas või jagab matkakaaslasega (saab seljakoti raskusi jagada omavahel). Vee võtame ruka-lt kottidesse valmis ja hiljem jõgedest. Vett tasub puhastada kas veepuhastustablettidega või spetsiaalse veepuhastajaga enne soojendamist aga võib ka lihtsalt keetmisele loota (igaüks teeb ise otsuse).
   Viimasel matkapäeval ööbime telkimisalal telkidega Ruka-l (telkimisplatsi kohamaks sis osavõtumaksu), kus saame end pesta ja valmis sättida hommikuseks tagasisõiduks. Võimalus on samuti matkalisel rentida ööseks kämping, kus saab voodis magada aga see tuleb matkalisel etteteatamisega broneerida. Soovikorral saame aidata kämpingu broneerimisel.

   Sõidame tagasi Helsingi Lääneterminali

   Hommikused ärkamised värskes õhus on jube mõnusad ja nautimist väärt aga viimase päeva hommikul on äratus kell 6:00. Seejärel on meil aega 1,5h pesuks, hommikusöögiks ja asjade pakkimiseks. Unised matkajad saavad bussis magamist edasi nautida.

   Matkaraja raskusaste Keskmine

   Sobilik samuti algajale matkajale

   Mida kotti pakkida?

   Toidu ja varustuse pakkimisel võid julgelt konsulteerida meiega.

   NB!

   Pilved OÜ pole reisibüroo vaid kuulub matkaklubi ning vaba-aja ja lõbustuste valdkonda. Me ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab matka organisatoorsed kulud. Matkaja peab hoolitsema ise Euroopa haigekassakaardi, reisidokumendi, reisikindlustuse kehtivuse eest.
   Tutvu kindlasti osalemistingimustega!

   Kaart

   Pildid
   1 travellers are considering this tour right now!