fbpx
etMinu matkakonto +3725222181 info@hikingbaltnorth.com
Üle 100 euro ostudel tarne tasuta
Minu matkakonto +3725222181 info@hikingbaltnorth.com
Üle 100 euro ostudel tarne tasuta
et

Outdoor Shower Tactical Foodpack

Välidušš on uuenduslik õues pesemise lahendus. Kui teil on puudus vees ja pesemise võimalusest, on see ideaalne ja lihtne lahendus. See on nahasõbralik, sobib tundlikule nahale ja ei sisalda säilitusaineid. Toode sisaldab pantenooli, mis sobib kasutamiseks ka väiksemate nahakraiimude või lõikehaavade puhastamiseks. Kõik, mida vaja, on 10 ml vett. Lihtsalt lisage kottidesse vett, pigistage paar korda ja alustage pesemist. Pakendis on 2 käsna, üks ülakehale ja teine alakehale. See ei vaja loputamist. Teie nahk on puhas ja niisutatud.

 

Outdoor Shower is an innovative outdoor washing solution. If you are in a situation where is a lack of water or any washing opportunity, it is a perfect and easy solution. It is skin friendly, non-sensitizing and free of preservatives. The product includes panthenol making it suitable for using also for cleaning smaller skin scrapes or cuts.
All you need is 10ml of water. Just add water in the pouch, squeeze couple of times and start your shower. In the package you will find 2 clothes, one for upper body and other for lower body. It doesn´t need rinsing. Your skin will be clean and moisturized.

Osta siit: Outdoor Shower

Jäta vastus

Matkateemalised blogipostitused

Blogis kirjeldame kogu matkateemat puudutavat infot, mis teeb matkamise nauditavamaks. Saab lugeda kogemustest, elamustest, mõtetest, nõuannetest ning uudistest. Püsi kursil!

Värsked kommentaarid