fbpx
etMinu matkakonto +3725222181 info@hikingbaltnorth.com
Üle 100 euro ostudel tarne tasuta
Minu matkakonto +3725222181 info@hikingbaltnorth.com
Üle 100 euro ostudel tarne tasuta
et

Mis on RED?

Kujutle maastiku. Päike on loojumas, aga ilm on väga soe ja kristallselge vesi sillerdab sinu ümber. Oled sõpradega koos kaugel rahvamassidest, ilma maailma muredeta.

Kus sa oled? Võid viibida kus iganes. Red Paddle Co täispuhutava SUP lauaga võid minna kuhu iganes soovid ja millal soovid. SUP kott autosse või lennukisse. Kanna seda seljas, kui võtad laua kaasa. Saabud kohale, avad koti, täidad laua ja lähed vette.

Info Meist

Aastal 2008 sündis idee, kust sai alguse Red Paddle Co tegevus. Sup lauaga sõitmine oli siis saamas alles hoo sisse ja meil tuli idee, et Sup lauaga sõitmine võiks olla parem täispuhutavate laudadega. Inimesed pidasid mõtet kummaliseks, sest siis keegi ei tahtnud uskuda, et täispuhutavast lauast saab teha piisavalt tugeva laua, et neid saaks võrrelda tugevate laudadega. Inimestel oli esialgne mõte õhkpadjast, mis on keskelt paindlik. Aja möödudes on see mõte kadunud ja inimesed on muutnud arvamust täispuhutavatest laudadest. Õigetest laudadest peetakse lugu.

Algusest saati on Red-i tegevusel kaheosaline mantra:

Me usume, et täispuhutaval SUP laual pole kompromissi.
Valmistame laudasid, mis toovad kasutajale ainulaadse SUP kogemuse.

Tahtsime teha toote, mida juba eksperdid armastavad. Sellepärast valmistasime kvaliteetse SUP laua, mille võid võta kaasa kõikjale.

Leia oma seiklus.

Miks valida Red Paddle Co?

Aerusurf ehk inglise keeles stand up paddle surfing (SUP) on viimastel aastatel nii Eestis kui ülemaailmselt kiiresti populaarsust kogunud. Seda seetõttu, et tegemist on spordialaga, mida võivad harrastada kõik inimesed olenemata vanusest, sest aerusurfi õppimine on ülimalt lihtne.

Red Paddle on spetsialiseerunud ainult täispuhutavate SUP laudade tootmisele. Laudade tugevus ja jäikus on võrreldamatud teiste tootjatega, sest lauda on võimalik täis pumbata kuni 20-25 psi-ni, ning teiste brändide täispuhutavad lauad kannatavad max 15psi. Tänu uuele MSL Fusion tehnoloogiale on laudade kaal vähenenud 2kg.

Soovid Red Paddle laudadega nautida rahulikku sõitu järvedel ja jõgedel, surfata lainetes, sõita kiirevoolulistel kärestikel, osaleda SUP võistlustel, teha fitnessi ja joogat surfilaual – Red Paddle tootevalikus on esindatud kõik erineva sõiduomadustega lauad.

Valikus olevad lauad leiad siit:  Sup lauad

Jäta vastus

Matkateemalised blogipostitused

Blogis kirjeldame kogu matkateemat puudutavat infot, mis teeb matkamise nauditavamaks. Saab lugeda kogemustest, elamustest, mõtetest, nõuannetest ning uudistest. Püsi kursil!

Värsked kommentaarid