etfiMinu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Meistä

Täältä löydät tietoa yrityksestämme
Jos tarvitset lomaa

Tulkaa kanssamme
matkalle

Pilved OÜ esindab kaubamärki Hiking BaltNorth, mis on keskendunud erinevatele matkavõimalustele. Tahame inimesi viia loodusele lähemale ja täiendada teadmistes metsas olles, ning leida eneseväljund erineval moel. Oma pakkumistes võtame arvesse inimeste vajadusi, turvalisust ja tagasisidet, et anda matkajale maksimaalne matkaelamus. Meie matkajuhte koolitab koostööpartner Eesti Matkaliit ja on ettevalmistatud igal sammul. Avastame loodusparke Baltikumist – Põhjamaadeni ning sellest nimi ka BaltNorth. Meiega seiklema tulles ei pea sa varustust hakkama hankima, vaid saad seda vajadusel meilt rentida. Tutvu meie kõigi võimalustega kodulehel, luba endale lahe aktiivpuhkus ja tule koos sõpradega seiklema!
Tervitused meeskonnalt!

Jälkimaksu-vaihtoehto

Hiking BaltNorth e-poest on võimalus osta tooteid järelmaksuga. Tutvu enne tingimustega ja vajadusel konsulteeri laenuandjatega või kirjuta meile:  info@hikingbaltnorth.com 

Liisi järelmaks: info@liisi.ee  +372 675 5055

Svea järelmaks: klienditugi@svea.ee +372 679 9422

Hyvä paikka mennä

Meie matkad toimuvad Baltikumi ja Põhjamaade lahedamates rahvusparkides ning metsikutel jõgedel. Soovid aktiivpuhkust, siis tule seiklema koos meiega.

Matkustaa ruokia meiltä

Hiking BaltNorth e-poes on matkatoidud ilma säilitus- ja lisaaineteta ning 100% Eestimaine. Valikus on erinavaid maitseelamusi kõigile. Matkale minnes, kõik ühest kohast!

Yhteistyömahdollisuudet

Hei matkaettevõtted ja selle alaga tegelevad organisatsioonid!  Pakume rendiks matkadele matkavarustust. Oleme samuti avatud ideedele, mis annavad elule häid emotsioone juurde.

Verkkokauppa ja vuokrausvaihtoehdot

E-poe valikust leiad kvaliteet matkavarustust, mida me ise matkadel kasutame. Samuti Sinul on võimalus rendis olevaid tooteid matkadel proovida. Proovi enne, kui ostad!

Matkajuhiks

Tahad vaheldust oma rutiinsele tööle ja teenida matkates, siis tule matkajuhiks. Täpsema info saamiseks kirjuta meile.