etfiMinu konto +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Meist

Siit leiad info meie ettevõtte kohta

Kirsika Joon
Abi-matkajuht

Hiking BaltNorth

Piret Elenurm
Matkakorraldus/Matkajuht

KADRI HÄRM
Fotograaf

Ivo Viher

Ivo Viher
Matkakorraldus/Matkajuht

Jevgeni Dernovoi
Matkajuht/Matkakorraldaja

Hiking BaltNorth

MAREK SAMMAS
Matkajuht/Tegevjuht

Kui vajad puhkust siis

Tule meiega
matkale

Hiking BaltNorth on keskendunud erinevatele matkavõimalustele. Tahame inimesi viia loodusele lähemale ja täiendada teadmistes metsas olles, ning leida eneseväljund erineval moel. Oma pakkumistes võtame arvesse inimeste vajadusi, turvalisust ja tagasisidet, et anda matkajale maksimaalne matkaelamus. Meie matkajuhte koolitab koostööpartner Eesti Matkaliit ja on ettevalmistatud igal sammul. Avastame loodusparke Baltikumist – Põhjamaadeni ning sellest nimi ka BaltNorth. Meiega seiklema tulles ei pea sa varustust hakkama hankima, vaid saad seda vajadusel meilt rentida. Tutvu meie kõigi võimalustega kodulehel, luba endale lahe aktiivpuhkus ja tule koos sõpradega seiklema!
Tervitused meeskonnalt!

Järelmaksu võimalus

Hiking BaltNorth e-poest on võimalus osta tooteid järelmaksuga. Tutvu enne tingimustega ja vajadusel konsulteeri laenuandjatega või kirjuta meile:  info@hikingbaltnorth.com 

Liisi järelmaks: info@liisi.ee  +372 675 5055

Svea järelmaks: klienditugi@svea.ee +372 679 9422

Head matkakohad

Meie matkad toimuvad Baltikumi ja Põhjamaade lahedamates rahvusparkides ning metsikutel jõgedel. Soovid aktiivpuhkust, siis tule seiklema koos meiega.

Matkatoidud meilt

Hiking BaltNorth e-poes on matkatoidud ilma säilitus- ja lisaaineteta ning 100% Eestimaine. Valikus on erinavaid maitseelamusi kõigile. Matkale minnes, kõik ühest kohast!

Koostöövõimalused

Hei matkaettevõtted ja selle alaga tegelevad organisatsioonid!  Pakume rendiks matkadele matkavarustust. Oleme samuti avatud ideedele, mis annavad elule häid emotsioone juurde.

E-pood ja rendi võimalused

E-poe valikust leiad kvaliteet matkavarustust, mida me ise matkadel kasutame. Samuti Sinul on võimalus rendis olevaid tooteid matkadel proovida. Proovi enne, kui ostad!

Matkajuhiks

Tahad vaheldust oma rutiinsele tööle ja teenida matkates, siis tule matkajuhiks. Täpsema info saamiseks kirjuta meile.