fbpx
0
Tooteid : 0
Vahesumma : 0.00
Vaata ostukorviMine kassasse

Meist

Siit leiad infot meie meeskonnast
Ivo Viher

Ivo Viher
Matkajuht

Aleksander Tukk
Matkajuht

Vitali Vincent
Grillmeister

Margus Mänd
Matkajuht/Jaemüük

Pille Väljataga
Matkajuht

Neil
Matkajuht

KADRI HÄRM
Fotograaf

Kristi Oja
Jaemüük/ Matkajuht

MAREK SAMMAS
Matkajuht/ CEO

Hiking BaltNorth matkaklubi tegutseb aastast 2017. Pakume tiimiüritusi, matkakorraldust Balti- ja Põhjamaades. Aktiivpuhkus on parim viis unustada argipäev, panna ennast proovile ja avastada uusi paiku. Puudub matkavarustus? Ära muretse, saad kõik rentida meilt. Varustust saad rentida üksikult või terve seljakoti vajaliku varustusega. Matkal saad soovitusi ja näpunäiteid varustuse kasutamiseks. Külasta samuti meie e-poodi ja leia endale vajalik matkavarustus. 

Kohtume matkadel! 
 

Meie suund

Hiking BaltNorth matkaklubi aastast 2017. Aktiivpuhkus on parim viis hoida oma tervist, panna ennast proovile ja avastada uusi paiku. Pakume “kõik ühest kohast” võimalust ja jätkame selle suuna täiendusi.

Huvitavad matkasihtkohad

Soovid põnevatest paikadest rohkem teada, siis tule meiega elamusmatkadele. Jälgi meid facebookis ja saa teada värsketest pakkumistest. 

Matkavarustuse rent

Pole tootes kindel ja kahtled? Me pakume head võimalust rentida tooteid, mida me ise ka müüme. Testi toodet ja ole kindel oma ostus. Anname kohapeal nõu ja näpunäiteid, et matkad oleksid nauditavad.

Proovi enne, kui ostad!

Otsime koostööpartnereid

 Kui omad kanuusid, rattaid, hobuseid, kajakke või on sul muid häid ideid, mida elamusmatkadel pakkuda, siis anna endast märku.

Tule ja anname koostöös matkadele elamusi juurde.

E-pood ja rendi võimalused

E-poe valikust leiad kvaliteetset matkavarustust, matkatoite ja palju muud vajaliku varustust. Meie kogemuse põhjal anname parima, et varustus oleks taskukohane ja kvaliteetne.

Järelmaksu võimalus

Hiking BaltNorth e-poest on võimalus osta tooteid järelmaksuga. Tutvu enne tingimustega ja vajadusel konsulteeri laenuandjatega või kirjuta meile:  info@hikingbaltnorth.com 

Liisi järelmaks: info@liisi.ee  +372 675 5055

NB! Montonio Splint võimaldab kliendil maksta ilma lisakuludeta mitmes jaos.